jeśli wszystko działa jak należy w tym miejscu powinien być widoczny kolorowy nagłówek "Biuletynu"

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością Chóru Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Toruniu w postaci darmowej prenumeraty elektronicznego magazynu pt. "Biuletyn Informacyjny" redagowanego przez nasz zespół.

Szanowni Państwo

Mając na uwadze coraz szersze i jakże frapujące możliwości nowych technologii, ogłaszamy, że dla polepszenia wymiany informacji między Chórem Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Toruniu i naszymi przyjaciółmi oraz sympatykami,  w lutym 2013 r. powołaliśmy redakcję i uruchomiliśmy wydawanie "Biuletynu Informacyjnego", w którym będziemy dzielić się z Państwem wiadomościami o naszych działaniach, zwłaszcza występach, koncertach i podróżach. "Biuletyn Informacyjny" kierujemy zwłaszcza do tych Państwa, którzy mieli możliwość zetknięcia się z nami i wiedzą, kim jesteśmy, jak działamy i jakie cele przed sobą stawiamy. 

Wykorzystujemy technologię dostarczoną przez MailChimp, stąd w listach mogą pojawiać się minimalne treści w języku angielskim. Wystarczy jednak, by w pierwszym mailu wyrazić zgodę na otrzymywanie naszego "Biuletynu". Informujemy przy tym, że w każdej chwili można odmówić zgody na wysyłanie "Biuletynu" przez kliknięcie przycisku. Dołożymy jednakże starań, by nasz "Biuletyn" był interesującym medium i ukazywał się kilka - kilkanaście razy w roku, więc wydaje się, że nie nadużyjemy Państwa cierpliwości. 

Jesteśmy dyskretni, nie zbieramy informacji personalnych - jedyne, czego potrzebujemy do wysłania naszych wiadomości, to Państwa adres e-mailowy. Nie są nam potrzebne imiona, nazwiska, adresy zamieszkania, PESEL, ani tym podobne informacje, często przy takich okazjach zbierane przez administratorów. Nam wystarczy świadomość, że ktoś chce być z nami w kontakcie, wiedzieć o nas jak najwięcej. 

Zachęcamy do lektury a przez nią do ściślejszych kontaktów z naszym Chórem. 
Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Redakcyjny "Biuletynu"
Chór Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Toruniu

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie tego biuletynu prosimy wpisać poniżej (tylko!) adres e-mail, na który mają przychodzić informacje, po czym kliknąć "Zapisz się na listę". 


* wymagane pola
Email Marketing Powered by MailChimp